Başman Group of Companies – AVON Kozmetik, 30 Eylül 2017 Cumartesi günü Grand Pasha Hotel & Casino Balo Salonunda saat 14:30’da gerçekleştirdiği ‘Ürün Tanıtımı & Eğitim Semineriyle’, Avon Satış Temsilcilerine hem öğretici hem keyifli bir gün hazırladı. Sonbaharda ‘hem yürekleri hem de zihinleri çiçeklendireceğiz’ sloganıyla hazırlanan bu günde, birçok renkli sunum ve eğitim yer aldı.

Kadınların kendilerini daha özgür yansıtabilecekleri, karıştırılabilen ikili parfüm AVON Eve DU / ET TANITILIYOR!!!

Bu özel gün,  yeni Avon Parfümü “Eve DU/ET”in  tanıtımı ile başladı. Dünyaca ünlü Aktris Eva Mendes’in tanıtım yüzü olduğu ‘Avon Eve DU/ET’, Avon’un ilk ve tek çift taraflı Parfümü olarak, ‘Tek Parfüm, 2 Esans, Sınırsız Farklı Olasılıklar’ konseptine sahip. Eve Duet Parfümün yüzü olan Eva Mendes, cesur, gizemli ve ortama gore ayak uyduran günümüz kadınını yansıtıyor. Eşsiz güzelliği, otantik kişiliğiyle birleşince, Eve DU/ET Parfümüyle muhteşem bir partner oluşturuyor.

 Parfüm tanıtımının ardından, çok özel 3 konuşmacı yer aldı. Başman Group of Companies Yönetim Kurulu Üyesi, Pınar Başman Süren ‘Başman’ın Tecrübe Çantasından Çıkan’ Satış Tecrübeleri, Kurumsal & Bireysel Eğitim Danışmanı Özlem Otur, ‘Motivasyonu Yüksek, Stresin Yönetilebildiği bir Yaşama Merhaba’ ve Dr Mine Çağlar ‘Meme Kanseri ve Erken Tanı’ hakkındaki eğitim ve sunumlarıyla Avon Satış Temsilcilerini bilgilendirdiler.

Danse Base Art Studio’dan Ahu Karaderi ve ekibi ise danslarıyla güne renk kattı.