2016 yılı sonunda 1700’den fazla Satış Temsilcisine ulaşan Başman Group of Companies-AVON Kozmetik, üstün başarı göstererek Avon Yıldızlar Kulübüne girmeye hak kazanan 70 temsilcisini kutlamak & ödüllerini dağıtmak için Grand Pasha Otel Girne’de 10 Mart Cuma akşamı 150 kişilik özel bir yemek düzenlendi. Yıldızlar Kulübü’ne girmeye hak kazanan temsilcilere Plaketleri ve Başman Group’un ithal ediyor olduğu hediye paketleri dağıtıldı.

 

İlk 6’ya giren Temsilcilere Haziran 2017’de her şey dahil 4 günlük Türkiye tatili kazandıkları müjdesi verildi, hediye çekleri dağıtıldı. Ayrıca, 2017 yılı hedefleri verilerek, başarılı olacakların yıl sonunda kazanacakları hediyeler açıklandı.

 

İnci Moreket ve orkestrası geceyi şarkıları ile renklendirdi.

 

Pınar Başman Süren: ‘1886 yılında genç ve hırslı bir girişimcinin büyük, muhteşem bir fikri vardı. Kadınları güçlendiren bir dünya yaratmak. Bunun için AVON’u yarattı. Şimdi kadınlar, bu Güzellik markasıyla sevdikleri ürünleri tanıdıkları kadınlara satarak, ekonomik özgürlüklerini kazanıyorlar. Bu büyük fikir, bu küçük şirketi milyar dollarlık global bir güzellik markasına dönüştürdü. 1 temsilciden 6 milyon temsilciye… Sadece kadınlara özel ürünler yapmak yerine; Avon kadınlar için şirket oldu.

Başman Group of Companies olarak Kuzey Kıbrıs’ta şu anda 1700’den fazla satış temsilcimizle böyle büyük bir şirketi temsil etmekten gurur duyuyoruz. Düzenleyeceğimiz bu özel gecede ise Avon Yıldızlar Kulübüne giren başarılı Avon Temsilcilerimizi ödüllendireceğiz ve eğlenerek yorgunluk atacağız.’ dedi.