akademi-logo2

Önemi ve büyüklüğü ne olursa olsun, firmaları oluşturan en önemli unsur:  İNSAN !

Özellikle hizmet sektöründe, kaliteli hizmet yoluyla müşteri memnuniyetini sağlayacak olan; ne teknoloji, ne fiziksel yapı, ne de iyileştirilen ekonomik koşullardır. Bunlar elbette önemlidir ancak en önemli kaynak İNSAN’dır. Bu sebeple de en değerli yatırım, insana yapılan yatırımdır.

Bunun bilinciyle, bundan 1 yıl önce hazırlıklara başlayan Başman Group of Companies, Başman Akademi’yi kurarak, 2017 yılı Ocak ayında eğitimlerine başladı.

Başman Akademi eğitimleri; teorik bilgilerin yanı sıra, pratik bilgi düzeyleri yüksek uzmanlar tarafından, Başman Group’a özel olarak hazırlanmış, katılımın en üst düzeyde olması amaçlanırken, her eğitimden sonra, bir sonraki eğitimi heyecanla bekleyen çalışanlar bırakılması hedeflenmiştir.

“Temel İletişim Teknikleri”, “Zaman Yönetimi ve Planlama” konularını kapsayan Ocak ayı eğitimleri, Başman Group çatısı altında çeşitli pozisyonlarda çalışan 135 kişiye, Kurumsal & Bireysel Gelişim Danışmanı Özlem Otur tarafından verilmiştir.

Böylece, Başman Group of Companies, değerli çalışanlarına yatırım yaparak, Grubu çok daha sağlam adımlarla geleceğe taşımayı hedeflemektedir.