Üst Yönetim

Üst Yönetim

Muhsin EŞKUT
Genel Müdür ( Hızlı Tüketim Ürünleri )

1995 yılında Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe profesyonel iş hayatına başlayan Muhsin EŞKUT; Türkiye’de birçok global şirkette satış müdürlüğü yapmıştır. 2006 yılından bu yana Başman Group of Companies- Hızlı Tüketim Ürünleri Şirketinin Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

1973 doğumlu olan Muhsin Eşkut, üniversite mezunu olup; evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Oğuz GERDAN
Tekstil Spor Mağazaları Koordinatörü

1978 Rize doğumludur. 1997’den itibaren perakende mağazacılık alanında Türkiye’nin tanınmış şirketlerinde farklı pozisyonlarda görev aldı. 7 yıl mağaza Müdürlüğü, 2 yıl ürün Müdürlüğü, 3 yıl Bölge Müdürlüğü olmak üzere 12 yıldır Perakende mağazacılık alanında yöneticilik yapmaktadır. 2015 yılı Haziran ayından itibaren Başman Group of Companies-Tekstil Spor Mağazalar Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

 

Tandoğan YALKUT
Muhasebe Müdürü

1972 Lefkoşa doğumlu Tandoğan Yalkut, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. İlk iş tecrübesine, KKTC’de denetim hizmetleri veren bir firmada, orta ve büyük ölçekli şirketlerin Muhasebe Denetimlerini yaparak başlamıştır. 20 yıla yakın Muhasebe ve Denetim alanlarında yerel ve uluslararası birçok şirkete hizmet etmiştir. Tandoğan Yalkut evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

 

Emir H. KAYNAK
Bilgi Teknolojileri Müdürü

1982 yılında Lefkoşa’da doğdu. Lefkoşa Türk Lisesi’nden mezun olduktan sonra Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümüne girdi. Üniversiteye başladığı 1999 yılında öğrenimine devam ederken, adanın en büyük bilişim firmalarından birinde tam zamanlı çalışmaya başladı.

Sırasıyla Yazılım Destek Personeli, Sistem Destek Uzmanı, Sunucu Kurulum/Destek Uzmanı ve Proje Koordinatörü görevlerini yürüttü. 2010 yılından itibaren Başman Group of Companies’de Bilgi Teknolojileri Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.