2015 yılı sonunda 1700 Satış Temsilcisine ulaşan Başman Group of Companies-AVON Kozmetik üstün başarı göstererek Avon Yıldızlar Kulübüne girmeye hak kazanan 74 temsilcisini kutlamak & ödüllerini dağıtmak için Tango to Buddha Restaurant’ta 4 Mart Cuma akşamı 150 kişilik özel bir yemek düzenledi. Yıldızlar Kulübü’ne girmeye hak kazanan temsilcilere Plaketleri ve Başman Group’un ithal ediyor olduğu hediye paketleri dağıtıldı.

İlk 7’ye giren Temsilcilere Haziran 2016’da her şey dahil 4 günlük Türkiye tatili kazandıkları müjdesi verilirken, hediye çekleri takdim edildi. Ayrıca, 2016 yılı hedefleri verilerek, başarılı olacakların yıl sonunda kazanacakları hediyeler açıklandı.

İnci Moreket ve orkestrası geceyi şarkıları ile renklendirirken, eğlenceli personel showları ile yıldızlara inanılmaz bir gece yaşatıldı.

Pınar Başman Süren: ‘Dünyada doğrudan satışta 1 numara olan ve bu yıl 130. yaşını kutlayacak olan Avon Kozmetik, bugün 140’tan fazla ülkede 6 Milyonu aşkın Satış Temsilcisi tarafından müşterilerine en sıcak servisi veriyor. Başman Group of Companies olarak, tam 30 yıldır böyle büyük bir şirketi Kuzey Kıbrıs’ta temsil ediyor olmaktan çok büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu güzel şirketle birlikte her bir gün insanların yaşamlarını iyi yönde değiştiriyoruz. Kadınlarımıza yeni iş fırsatlarını sunarak, hayallerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olup, daha iyi, daha güçlü ve kendine güvenen bireyler olmalarına katkıda bulunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Ve bunu şu anda Kuzey Kıbrıs’ta bulunan 1700’ü aşkın temsilcimiz sayesinde yapıyoruz. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Avon Yıldızlar Kulübü Yemekli Ödül Töreni ise üstün performans gösteren Avon Temsilcilerimizi ödüllendireceğimiz, eğlenerek yorgunluk atacağımız özel bir gece olacak.’