Dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik şirketi olan Avon, ünlü isimlerle yaptığı ortaklıklara devam ediyor.

1 Ekim 2016 Cumartesi günü Kıbrıs Türk Sanayi Odası Toplantı Salonunda dünyaca ünlü modacı ve parfüm tasarımcısı Kenzo Takada tarafından sadece Avon Kozmetik’e özel tasarlanmış 2 muhteşem kokunun- Avon Life Kadın & Erkek’in tanıtımı yapıldı.

Kenzo moda evinin kurucusu, dünyaca ünlü Kenzo Takada ve Avon ortaklığıyla yaratılmış 2 yeni koku; Life by Kenzo Takada. Ferah ve saf Menekşe yorumuna sahip bu muhteşem kokular Kenzo Takada’nın sloganı “Hayatı Güzellikleriyle, Doya Doya Yaşa” dan ilham alınarak tasarlandı.

Bu çarpıcı Parfümlerin tanıtımını muhteşem danslarıyla Ministery Dans okulundan Bilgen & Ahmet ikilisinin dansı süsledi.

Kenzo Takada; “Tüm dünyadaki kadın ve erkeklerin rahatlıkla ulaşabilmesi için bu yeni koleksiyonu tasarlarken Avon ile özellikle çalışmak istedim. Benim en büyük mutluluğum etrafımdaki dünyanın güzelliklerinden esinlenerek, bunu yeni bir gerçeğe çevirebilmektir…”

Avon Life Kadın Parfümü; Neşe dolu, enerjik, lüks çiçeksi- odunsu bir kokuya sahipken, Avon Life Erkek ise odunsu-aromatik yapısıyla enerjik ve zarif bir koku.

Avon Life Kadın ve Erkek Parfümleri 10 Ekim’den itibaren %40 indirimle Avon Satış temsilcileri tarafından satışa sunuldu.