18 Haziran- 14 Temmuz tarihleri arasında AVON kataloğundan 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekilişe katılan 4500 Avon müşterisinden ödül kazananlar, satış temsilcileriyle birlikte muhteşem hediyelerin sahibi oldu.

Başman Group Genel Mekezi’nde gerçekleşen ödül töreninde kazananlar ödüllerini Başman Group-Avon Kozmetik Direkörü Pınar Başman Süren’in elinden aldı.

1 Kişiye temsilcisiyle beraber 13.000 TL değerinde 100’er ürün verilen büyük ödülün sahipleri Mağusa’dan Tefide Bedensel ve satış temsilcisi Şenel Birinci oldu.10 kişiye 30’ar ürünün verildiği toplam 33.960 TL değerinde ödüllerin sahipleri ise sırasıyla Emine Özlüses, Aliye Deniz, Nefise Mıstık, Medine Daştan, Güliz Beyazlar, Bingül Baysal, Güler Kansu, Geta Sarıkaya, Leyla Başkar, Meryem Koç, Gülin Sabri, Duygu Gazi, Selvi Futsi, Selma Şahin, Nurten Orhun, Cankız Koruçan, Ersu Avaş, Gonce Avaş, Zülifiye Cuvayv, Sevgi Ersever oldu.

Ödül töreninde konuşma yapan  Başman Group Avon Direktörü Pınar Başman Süren konuşmasında ‘’1886’dan bu zamana faaliyet gösteren ve ürünlerinin neredeyse tamamının Avrupa’da üretildiği AVON Kozmetik ile ada ekonomisine ve bünyesindeki 1500 kişilik temsilcinin ekonomik özgürlüklerine katkı koymaktan gurur duyuyoruz’’ dedi. Avon Kozmetik’in geniş ürün yelpazesiyle tüm ailenin kozmetik ve bakım ihtiyaçlarını sağlayabildiklerini ve Avrupa kalitesini uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı ilke edindiklerini belirtti.

Kadınlar için çalışan şirket vizyonuyla faaliyetini sürdüren AVON Kozmetik ile  bünyesindeki çok önemli bir kısmını kadınların oluşturduğu 1500 kişilik satış temsilcisine kazanç sağlarken her ay verdikleri farklı ödüller, özel indirimler ve teşviklerle hem temsilcilerinin hem  de müşterilerinin memnuniyetlerini her zaman ön planda tuttuklarını belirtti.

Ödül töreni ikramlar ve kazananların keyifli sohbetleriyle sona erdi.