‘’Bu sonbahar içimizdeki enerjiyi birlikte ortaya çıkaralım’’ sloganıyla yapılan tanıtım ve eğitim seminerine ada genelinde birçok AVON temsilcisi katıldı.

 

AVON ‘un Sonbahar yeniliklerinin ve kazanç fırsatlarının anlatıldığı toplantıda ‘’İçimizdeki enerjiyi birlikte ortaya çıkaralım’’ sloganıyla Avon Temsilcileri’nin motivasyonuna ve kişisel gelişimlerine katkı koyan, sürprizlerle dolu bir gün yaşandı.

Tanıtım & Eğitim Semineri 29 Eylül 2018 Cumartesi günü Yakın Doğu Üniversitesi 4. Salonda gerçekleşti.

Başman Group Of Companies Yönetim Kurulu Üyesi- AVON Kozmetik Direktörü Pınar Başman Süren’in ve Avon Kozmetik Pazarlamadan Sorumlu Direktör Yardımcısı Serenay Yalçınkaya’nın sunumuyla Sonbahar Yeniliklerinin ve kazanç fırsatlarının anlatıldığı seminer, Pınar Başman Süren’in ‘’Krizi Fırsata Çevirmek’’ adlı konuşmasıyla devam etti. Kişisel Gelişim Uzmanı Bülent Gardiyanoğlu’da izleyicileri hayran bırakan ‘’Hayallerin Gerçek Olsun’’  adlı konuşması ve nefes çalışmasıyla seminerin sonunda yer aldı.

Etkinlik sonunda katılan misafirlere birbirinden güzel hediyeler dağıtılırken, Buse Demiralp yönetimindeki Kangoo Jumps ekibi de etkinlikte tanıtımı yapılan Kenzo Takada imzalı Life Colours Parfümlerine özel kareografisiyle izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

AVON Kozmetik Direktörü Pınar Başman Süren seminerde yaptığı konuşmasında ‘’Evet ülkemizde dövizdeki dalgalanmalardan dolayı ekonomide zor bir dönem yaşanıyor ancak bu pes edeceğimiz anlamına gelmez hep birlikte hem kendi ekonomimize hem de ülkemiz ekonomisine katkı koymak için daha çok çalışacağız’’ dedi ve Avon Temsilcilerine fırsat yaratacak alternatif satış olanaklarını anlattı. Ayrıca ‘’Avon 132 yıldır çalışan Global bir şirket olarak bugün dünyada 6,5 milyon temsilci ile önemli bir ekonomi oluşturuyor. Kuzey Kıbrıs’ta da Başman Group of Companies güvencesi ve ‘’Kadınlar için çalışan şirket’’  vizyonuyla 1500 kişiden fazla temsilcimizle sürekli yenilenen kaliteli ürünleri müşterilerimize sunarken, meme kanserine karşı da savaşarak hem kadınları bu konuda bilinçlendirmek hem de tedavisi için ihtiyaçları karşılamak amacıyla aynı özveriyle hep birlikte çalışıyoruz’’ dedi ve konuşmasının sonunda ek kazanç fırsatı elde ederken, hayatına renk katarak, özgüvenini artırmak ve sosyalleşmek isteyen herkese de kapılarının açık olduğunu belirtti.

Avon’un sonbahar yeniliklerinde bu yıl Avon Kozmetik’in Dünyaca ünlü Modacı Kenzo Takada ile yaptığı işbirlikle sadece Avon Kozmetik için 2 yıl süren çalışmaları sonucunda tasarladığı Life Colours Kadın ve Erkek Parfümleri tanıtıldı.

Ünlü Modacı Kenzo Takada’nın tüm diğer kendi tasarımlarında kullandığı pozitif enerji vererek mutlululuk yaymayı sağlayan manolya çiçeği, Life Colours parfümlerinin de kalbinde  yer alarak parfüm sıkıldığında yarattığı etkisiyle hayata renk, tat ve doku kazandıran tüm duyuları canlandırıyor.

10 Eylül’den itibaren tanıtıma özel %50’ye varan indirimle satışa sunulan Life Colours parfümlerinde ayrıca çok özel fırsatla 1 Alana ikinci istediği Life Colours Parfümü %65’ten fazla indirimle sadece 89,90 TL’ye satışa sunuluyor. Parfüme hemen sahip olmak isteyenlerin AVON temsilcilerinden veya 444AVON’U arayarak sipariş verebileceği duyuruldu.