Avon KKTC 30. yaşını kutladı.

‘’30 yılda neler oldu bir düşünün lütfen…Dünya ve ülkemiz hangi yollardan geçti.. Siz hangi yollardan geçtiniz ..İyi kötü, güzel çirkin diyebileceğimiz ne çok şey yaşandı ve de yaşıyoruz…Dile kolay! 30 Yıl diyeceğimiz’’ bu yıldönümü gecemizi, ilk günden bugüne bizlerle olan Temsilcilerimizin ve Yıldızlar Kulübü üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdik.

Kutlama Mustafa Başman ve Pınar Başman Süren’in ve  BAŞMAN ve AVON markalarının gelişimine katkı sağlayan ve bu gece de bizlerle olan misafirlerimizden, Distribütör Marketler Başkanı Luis Barrera’nın “Hoşgeldiniz” konuşmalarıyla başlayıp, plaket ve pasta töreni ile devam etti. 20 yıldan fazladır Avon Satış Temsilcisi olan 17 Temsilcilerimiz bu gecede plaket ile ödüllendirildiler.

Ministry Dans okulundan Bilgen – Ahmet Arık çifti ve grubu dans gösterileri ile gözlerimize ziyafet çektiği gecede Ebru Aydın’ın muhteşem şarkılarıda geceye renk kattı.

Gecede yaptığı konuşmasında Pınar Başman Süren: ‘Avon, güzellik değil bir Amaç için Güzelliği vurgulayan harika bir şirket. Temsilcilerimiz gibi milyonlarca kadına güç katarak, kendine güvenin güzelliklerini keşfetmelerini sağlıyor, ekonomik özgürlük elde ederken, sevdiği hayatları yaşamalarına olanak tanıyor. Tüm bunları yaparken, sosyal sorumluluk çalışmalarına da devam ediyor. Kısacası Avon olarak bir amaç için güzellik diyoruz.

Ve biz Başman Group of Companies olarak böyle muhteşem bir şirketi, Avon Kozmetiği KKTC’de tam 30 yıldır temsil ediyor olmaktan çok büyük bir onur ve gurur duyuyoruz.’dedi.

000-003      000-086     000-239