Avon Maxime ve Maxima’ yı Tanıttı

Avon Maxime ve Maxima’ yı Tanıttı

“İçimizdeki Güzelliğin Ateşini Birlikte Yakalım’’ sloganıyla gerçekleşen tanıtım ve eğitim semineri yoğun ilgi ve katılımla gerçekleşti.

AVON’un Sonbahar yeniliklerinin ve kazanç fırsatlarının anlatıldığı özel seminerde ‘’İçimizdeki Güzelliğin Ateşini Birlikte Yakalım’’ sloganıyla Avon Temsilcileri’nin motivasyonunu artıran, kişisel gelişimlerine katkı koyan, sürprizlerle dolu, heyecanlı bir gün yaşandı. 

Güzellik Semineri 28 Eylül 2019 Cumartesi günü Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi Büyük Salonda gerçekleşti.

Seminer’de AVON’un muhteşem sonbahar yeniliklerinin ve fırsatlarının tanıtımının yanında, Türkiye’den katılan Bireysel & Kurumsal Gelişim Uzmanı Özlem Otur’un “Her Güzelliğin Sihri: Nefes’’ konulu nefes terapisi seminerigerçekleşti ve katılımcılara uygulamalı meditasyon çalışması yaptırıldı.

Maxima ve Maxime parfümlerinin tanıtımını Zarina Ajans mankenlerinden Aybüke Özmen ve Hüseyin Payton’un Koreograf Olgan Mustafa’nın parfümlere özel hazırladığı muhteşem dansları renklendirdi.

Seminerler sonunda yapılan çekilişle katlımcılara günün sürpriz hediyleri verildi.

Seminerde açılış konuşmasını yapan AVON Kozmetik Direktörü Pınar Başman Süren; “Dünya’da 133 yıldır kadınlar için ayakta duran ve global doğrudan pazarlama şirketleri içerisinde ilk sıralarda yer alan Avon Kozmetik, bugün 6 milyondan fazla temsilciye ulaştı. Bizler de Kuzey Kıbrıs’ta Başman Group of Companies güvencesi ve ‘’Kadınların kadınlar için çalıştığı şirket’’ vizyonuyla çalışıyor, 1500’e yakın temsilcimizle Avon’un güçlü bir parçasını oluşturuyoruz. Yenilikçi, kaliteli güzellik ürünlerini müşterilerimize sunarken, finansal açıdan temsilcilerimizi destekleyerek ekonomik özgürlük kazanmalarını sağlıyoruz. Kansere karşı da savaşarak hem kadınları bu konuda bilinçlendirmek hem de tedavisi için ihtiyaçları karşılamak amacıyla aynı özveriyle katkı koyuyoruz’’ dedi. Ayrıca kadınlarımız sosyal ağlarını kullanarak markamızı tanıtırken kendi tam zamanlı veya yarı zamanlı işlerinin patronu oluyorlar. Kadınlarımızın ekonomisine katkı sağlamak, kendilerine güvenmelerini ve sosyalleşmelerini desteklemek, elde ettikleri kazançlarıyla hayallerini gerçekleştirdiklerinde sevinçlerini paylaşmak bizim en büyük gururumuz ve başarımızdır diye belirtti.

Avon Kozmetik’in Sonbahar yeniliklerinde tanıttığı 2 özel parfümü Eski Roma Döneminden ve mitolojideki ateş tanrılarından esinlenilerek hayat buluyor.

Şişesi iksir şişelerini andıran ve kapağı imparatorların taktığı altın yapraklardan esinlenerek tasarlanan MAXIMA Kadın Parfümü, içeriğindeki sonsuz gençliği vaad eden ölümsüzlük çiçeği yağının büyüleyici esansı ile kullananların içerisindeki maksimum gücü ortaya çıkarıyor. 

Roma savaşçılarının güçlü vücutlarından ve savaş zırhlarından esinlenilerek tasarlanan MAXIME Erkek Parfümüise içeriğindeki Buhur esansı ile kullananların kendini daha çekici, özgüvenli ve cesur hissetmesini sağlıyor. 

7 Ekim’den itibaren, tanıtıma özel %45 indirimle satışa sunulacak olan MAXIMA ve MAXIME parfümlerinde ayrıca çok özel fırsatla 1 Alana, ikinci istediği MAXIMA veya MAXIME Parfüm %60 indirimle satışa sunuluyor.