Başman Group of Companies- Avon Kozmetik, her yıl gerçekleştirdikleri satış miktarlarına göre en başarılı temsilcilerini Yıldızlar Kulübü üyeliğine dahil ederek, sağlıktan tekstile bir çok önemli markada özel indirimden yararlanmalarını sağlarken, satış tutarlarına göre özel hediyelere ve özel kazanç fırsatlarına kadar pek çok avantajı da bir arada sunuyor.

Yıldız temsilcilerine sunduğu olanakların yanı sıra her yıl satışlarıyla önemli başarılara imza atan Platin temsilcilerinin başarılarını da her yıl Türkiye’ye gerçekleştirdikleri muhteşem geziyle taçlandırıyor.

Başman Group-AVON Kozmetik Direktörü Pınar Başman Süren’in de eşlik ettiği gezinin bu yılki durağı BURSA idi.

Tarih boyunca üç imparatorluğa başkentlik yapmış İznik ile başlayan gezi, Mudanya, İtalyan sahil kasabalarını anımsatan Trilye, İnkaya Çınarı ve Kozanhan’la devam etti. UNESCO Dünya Mirasları arasına giren Osmanlı Köyü Cumalıkızık, Ulubat Gölü üzerindeki bir adaya kurulmuş olan Gölyazı Köyü ve 450 yıllık muhteşem ‘’Ağlayan Çınar’’ ziyareti ile sona erdi. Başarılarının tadını Bursa’nın tarihi ile beraber eğlencesiyle de çıkaran Platin Temsilciler AVON temsilcisi olarak hem ekonomik özgürlüklerini kazanmaktan hem de başarılarının ödüllendirilmesinden duydukları gururu ve memnuniyeti belirterek, Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti Bursa’ya veda ettiler.

  Konu ile ilgili açıklama yapan AVON Kozmetik Direktörü Pınar Başman Süren 1886’dan beri kadınlar için çalışan AVON Kozmetik’in global başarısının, Kuzey Kıbrıs’ta yer alan toplam 1500 temsilcisiyle  önemli bir parçası olmaktan gurur duyduklarını belirtti. Ayrıca hala AVON Kozmetik ile tanışmamış olan kadınlarımızı da bu önemli aileye katılarak, diledikleri zamanda ve mekanda bağımsız  olarak çalışıp elde edeceği ekonomik gücüyle hayallerini gerçekleştirmeye davet etti.