Şirketimiz 11 – 14 Mayıs tarihleri arasında Dünya Devi Spor Markalarının tüketiciyle çok avantajlı fiyatlarla buluştuğu “Başman Group Çadır Günleri” operasyonunu halkımızın göstermiş olduğu çok büyük ilgiyle gerçekleştirmiştir.
Dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde dönem dönem gerçekleştirilen ve nihai tüketiciye son derece uygun fiyatlarla sunulan bu tür operasyonları Şirketimiz de Kuzey Kıbrıs’ta Nike, New Balance ve Vans Şirketlerinin destekleriyle gerçekleştirmiş olup, konu markalara ait önceki sezon ürünlerini çok cazip fiyat avantajlarıyla halkımızla buluşturmaktan mutluluk duymuştur.
Aldığımız çok olumlu geri dönüşlerin yanı sıra, az da olsa getirilen eleştirileri de bundan sonra gerçekleştireceğimiz tüm projelerimizde elbette ki dikkate alacak ve mükemmeli yakalayabilmek adına Şirket sorumlularımız tarafından her şey daha dikkatlice planlanacaktır.
Lefkoşa’nın yeni çekim merkezi Yenikent Belediye Bulvarında Halkımız ile buluşan “Outlet Çadır Günleri Projemizde”, projeye destek veren başta Gönyeli Belediyesi olmak üzere, bu etkinliğe çok ciddi ilgi gösteren halkımıza ve bu başarılı etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Aşırı Talep üzerine, Mağusa Halkı ile buluşan Başman Group Çadır Günlerini devam ettiriyor.

Her zaman olduğu gibi kalitemizden ödün vermeyerek halkımıza en iyiyi sunmaya devam edeceğiz…