Üst Yönetim

Üst Yönetim

Muhsin EŞKUT
Genel Müdür ( Hızlı Tüketim Ürünleri )

1995 yılında Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe profesyonel iş hayatına başlayan Muhsin EŞKUT, Türkiye’de birçok global şirkette satış müdürlüğü yapmıştır. 2006 yılından bu yana Başman Group of Companies- Hızlı Tüketim Ürünleri Şirketinin Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. 1973 doğumlu olan Muhsin Eşkut, üniversite mezunu olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.


Tandoğan YALKUT

Muhasebe Müdürü

1972 Lefkoşa doğumlu Tandoğan Yalkut, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. İlk iş tecrübesine, KKTC’de denetim hizmetleri veren bir firmada, orta ve büyük ölçekli şirketlerin Muhasebe Denetimlerini yaparak başlamıştır. 20 yıla yakın Muhasebe ve Denetim alanlarında yerel ve uluslararası birçok şirkete hizmet etmiştir. Tandoğan Yalkut evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.


Behiye MİŞON

İnsan Kaynakları Müdürü

1979 Lefkoşa doğumlu Behiye Mişon, 1997 yılında Lefkoşa Türk Lisesinden mezun olduktan sonra eğitimine 3 yıl İngiltere’de devam etmiş, akabinde ülkesine dönerek Yakın Doğu Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım eğitimini tamamlamıştır. Ayni zamanda AÖF İşletme Yönetiminden de mezun olan Behiye Mişon, Kıbrıs’ın ileri gelen farklı şirketlerinde, farklı pozisyonlarda görev almış, 2012 yılından bu yana Başman Şirketler Grubunda çalışmakta ve Kasım 2016 yılından itibaren de Başman Şirketler Grubu İnsan Kaynakları Depatmanı sorumluluğunu yürütmektedir.


Serenay YALÇINKAYA

Pazarlamadan Sorumlu Direktor Yardımcısı (Avon Kozmetik)

1980 Ankara doğumlu Serenay Yalçınkaya, Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olduktan sonra ilk iş tecrübesine, Türkiye’de hizmet veren bir GSM firmasında Müşteri Deneyim Uzmanı olarak başlamıştır. Aynı firmada 1 yıla yakın Müşteri Deneyim Yöneticiliği pozisyonunda çalışmış, akabinde kariyerine Kuzey Kıbrıs’ta önemli bir kurumsal firmada Pazar Araştırmaları ve Strateji Uzmanlığı ile devam etmiş, 3 yıl boyunca yine aynı firmada Marka İletişim Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Mart 2018 yılından itibaren de Başman Kardeşler Ltd. Avon Kozmetik Pazararlamadan Sorumlu Direktör Yard. görevini yürütmektedir. Serenay Yalçınkaya evli ve 2 çocuk annesidir.


Oğuz GERDAN

Tekstil Spor Mağazaları Koordinatörü

1978 Rize doğumludur. 1997’den itibaren perakende mağazacılık alanında Türkiye’nin tanınmış şirketlerinde farklı pozisyonlarda görev aldı. 7 yıl mağaza Müdürlüğü, 2 yıl ürün Müdürlüğü, 3 yıl Bölge Müdürlüğü olmak üzere 12 yıldır Perakende mağazacılık alanında yöneticilik yapmaktadır. 2015 yılı Haziran ayından itibaren Başman Group of Companies-Tekstil Spor Mağazalar Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.