Türkiye’nin gıda devlerinden Yörsan KKTC’nin en büyük şirketlerinden olan Başman Group of Companies ile Kuzey Kıbrıs marketlerinde boy gösteriyor.

Maldivler’de bile Yörsan tüketiliyor!
Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Yörsan, süt ve süt ürünleri sektöründe Amerika, Japonya, Maldiv Adaları, Birleşik Arap Emirlikleri, Kosova , Almanya, Lübnan, Singapur, Arnavutluk, Malezya, Irak, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Libya, Afganistan, Özbekistan dan sonra şimdi de KKTC’ye ihracat yapıyor.

Başman Group of Companies olarak büyümeye devam ediyoruz
Başman Group of Companies olarak Hızlı Tüketim Malzemeleri (FMCG) bölümümüzdeki 20’nin üzerindeki dünya markasının arasına Yörsan’ı da ekleyerek gücümüze güç kattık. Kuzey Kıbrıs genelinde dağıtım kanallarına göre özel hizmet veren şirketimiz, toplam 45 kişilik ekibi ve 30’dan fazla araç parkı ile çağımızın modern imkânlarından yararlanarak hizmet kalitesini artırmayı hedeflemektedir.

Şirketimiz ürün dağılımı olarak kişisel bakım ve temizlik ürünleri, hijyenik kağıt, bebek ve hasta bezi, ıslak mendil, bisküvi, peynir, un, kuruyemiş, zeytin ve zeytinyağı, alkollü ve alkolsüz sıcak ve soğuk içecekler, baharat ürün kategorilerinde toplam 1130 çeşit ürüne sahiptir.